українська російська англійська
НКРЕКП провела засідання із залученням представників міської влади щодо розгляду тарифів у сфері водопостачання та водовідведення та одностайною підтримкою запропонованих рішень
26.01.2017 | 10:50
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

25 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, провела тематичне відкрите засідання із залученням представників органів місцевого самоврядування, на якому були розглянуті питання про встановлення 54 ліцензіатам Комісії тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

З метою дотримання вимог законодавства, зокрема Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», та прозорого розгляду питань щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Комісія вперше провела засідання, у якому взяли участь 38 представників органів місцевого самоврядування та одностайно підтримали запропоновані рішення.

Присутнім було роз’яснено особливості формування та встановлення відповідних тарифів, а також основні чинники їх зміни у 2017 році. Крім того, було обговорено проблемні питання сталого функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

Презентація «Тарифи у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 2017» (див. тут).

За результатами розгляду питань засідання кожен із представників органів місцевого самоврядування підтримав запропоновані рішення про встановлення тарифів. Серед інших ключових рішень - зобов’язання переглянути підходи до фінансування цих заходів, забезпечивши відновлення аварійних мереж протягом 10 років.

Детальніше про тематичне відкрите засідання можна прочитати за посиланням http://www.nerc.gov.ua/?news=5693

a

версія для друку