українська російська англійська
Павло Розенко: Проблеми з фінансуванням по кожній установі Національної академії меднаук мають бути вирішені протягом двох днів
26.01.2017 | 16:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко доручив Міністерству фінансів України провести зустрічі з керівництвом Національної академії наук та Національної академії медичних наук України і до кінця поточного тижня виявити та вирішити всі проблемні питання, пов’язані з фінансуванням відповідних установ.

«У нас виникла системна проблема з фінансування закладів Національної академії медичних наук України, є питання по Національній академії наук щодо забезпечення виконання рішення про підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн», - сказав Павло Розенко на засіданні міжвідомчої робочої групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати.

«До мене з листом звернувся Президент НАМНУ, є публічні заяви керівників установ, які входять у структуру НАМНУ про те, що людей звільняють, переводять на неповні ставки, деякі навіть оголошують про те, що вже не приймають хворих на лікування. Вчора на засіданні Уряду я довів цю інформацію до відома членів Кабінету Міністрів і Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству фінансів у найкоротші терміни вирішити цю проблему», - зазначив Павло Розенко.

Він наголосив, що у Державному бюджеті України є всі необхідні кошти, щоб забезпечити фінансування всіх закладів НАН і НАМНУ з урахуванням підвищення мінімальної заробітної плати. «Я звертаюся до Мінфіну - якщо виникла проблема по тимчасовим кошторисам чи невчасним розподілом коштів, терміново розібратися і вирішити це питання. Буквально два дні є, щоб вирішити це питання», - підкреслив він.

Віце-прем’єр-міністр доручив Мінфіну до кінця поточного тижня провести зустрічі з керівництвом НАМНУ та НАН і вирішити цю проблему. «Немає жодних підстав для скорочення працівників. Всі інститути і наукові установи повинні працювати у штатному режимі», - наголосив Павло Розенко.

версія для друку