українська російська англійська
Роман Насіров: Маємо хороший потенціал для розширення співпраці між Грузією та Україною у митній сфері
27.01.2017 | 11:06
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров та в.о. заступника Голови ДФС Мирослав Продан у складі української делегації перебувають з робочій поїздці у Грузії.

У рамках візиту очільник відомства провів зустріч з керівництвом Служби доходів Міністерства фінансів Грузії та першим віце-прем’єром та Міністром фінансів Грузії Дмітрієм Кумсішвілі.

Сторони обговорили актуальні питання функціонування митних органів України та Грузії, зокрема, в сфері протидії порушенням митного законодавства та боротьби з контрабандою. Було запропоновано створення українсько-грузинської робочої групи з організації заходів протидії митним правопорушенням і злочинам, а також розширення та активізацію співпраці у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Під час зустрічі сторони обмінялися привітаннями з нагоди Міжнародного дня митника.

«Щиро вітаю всіх присутніх з професійним святом. Цей день для митників всього світу є символом професійної солідарності, взаємної підтримки та єднання. На сьогодні співробітники митних служб не тільки виконують митний контроль переміщень через кордон товарів, транспорту і валюти, а й вносять величезний вклад в боротьбу з міжнародним тероризмом, корупцією, контрабандою і різними адміністративними правопорушенням», - підкреслив Голова ДФС України Роман Насіров.

Він додав, що співпраця між митними адміністраціями є прикладом дружби, відкритості та взаємодовіри, і, без сумніву, має хороший потенціал для подальшого зміцнення.

Довідково

У 2016 році обсяг товарообігу з Грузією займає 34 місце (серед 228 країн-торгових партнерів).

Основними товарами імпорту з Грузії в Україну, який складає 60 млн дол. США, є продовольчі товари й напої.

Основні товари експорту з України в Грузію (391 млн дол. США) – продовольчі товари й напої, промислові товари, споживчі товари.

 

 

версія для друку