українська російська англійська
Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак вручив відомчі нагороди групі волонтерів
27.01.2017 | 14:51
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

27 січня у Києві, від імені керівника вітчизняного оборонного відомства, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак вручив відомчі нагороди групі волонтерів.

Перший заступник Міністра оборони України подякував представникам волонтерських та громадських організацій за активну діяльність у справі збереження життя та здоров’я військовослужбовців Збройних Сил України, а також роботу щодо пошуку, поховання та віддання останніх почестей воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

«Ви робите велику справу і дуже допомагаєте оборонному відомству! Волонтери рятують життя наших воїнів, допомагають їм повернутися до своїх родин. Волонтери також допомагають нам поховати загиблих Героїв, аби усі вони були вшановані з почестями», – зазначив Іван Руснак.

За значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів ЗС України та активну громадську позицію нагрудним знаком «Знак пошани» нагороджено керівника громадської організації «Союз «Народна пам’ять» Ярослава Жилкіна. Відзнаки Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України» отримали волонтери гуманітарної місії «Чорний тюльпан», громадської організації «Волонтерська сотня – Доброволя» та «Ірпінського шпиталю».

Після церемонії нагородження перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак поспілкувався з волонтерами та відповів на їх запитання.

 

 

версія для друку