українська російська англійська
Завдяки тим, хто на фронті, ми маємо можливість зміцнювати армію та реформувати країну, - Степан Полторак
29.01.2017 | 17:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 29 січня, перебуваючи з робочою поїздкою на Львівщині, Міністр оборони України Степан Полторак відвідав бійців, які проходять лікування після отриманих поранень у Військово-клінічному центрі Західного регіону.

Він поспілкувався з військовослужбовцями та розповів про ситуацію на території проведення АТО.

Міністр оборони подякував військовослужбовцям за виявлену мужність під час участі в антитерористичній операції та нагородив їх відомчими відзнаками й грошовими преміями.

16 військовослужбовцям Збройних Сил Міністр оборони вручив нагрудний знак «За зразкову службу», цінні подарунки та грошові премії у розмірі 10 тисяч гривень.

«Завдяки таким як ви, завдяки тим, хто сьогодні знаходиться на фронті, ми маємо можливість зміцнювати армію та проводити реформи всередині країни, – наголосив Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак. – Дякую за вашу самовідданість, за те, що не ховалися за спини інших, за те, що пішли на фронт, аби захистити країну й народ!»

Також глава оборонного відомства зазначив, що буде клопотати про нагородження військовослужбовців державними нагородами.

 

версія для друку