українська російська англійська
За 2016 рік Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області забезпечило відшкодування втрат на 15,5 млн грн
30.01.2017 | 09:14
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 15,5 млн грн.

Економічного ефекту на суму більш як 4 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали фахівці управління за підсумками проведених державних фінансових аудитів.

Крім того, за результатами аналізу закупівель за державні кошти через виявлені порушення відмінено торги на загальну суму 160,7 млн грн та розірвано вже укладені договори на суму 3,7 млн грн.

За результатами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань та вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені фінансові порушення 111 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Із займаних посад звільнено двох порушників фінансового законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 8,1 млн грн.

 

версія для друку