українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
30.01.2017 | 11:04
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 150/200; «Мар’їнка» – 100/150; «Новотроїцьке» – 30/60; «Гнутове» – 150/70.

На даний час усі КПВВ працюють у штатному режимі.

Протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування загалом перетнули 17,3 тисячі осіб та 3,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 4290 осіб та 685 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5180 осіб та 1140 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 3425 осіб та 850 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2085 осіб та 585 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 2310 осіб.

Учора прикордонники  Донецького загону спільно з фіскальною службою у КПВВ «Новотроїцьке», за допомогою службового собаки, виявили наркотичну речовину. Наркотики перевозила до неконтрольованої території, в задньому кармані переднього сидіння пасажира, громадянка України. Всього в пакунку було 6 грамів речовини рослинного походження, попередньо, канабісу, та 0,01 грамів речовини білого кольору, попередньо, амфетамін. Громадянку разом з автомобілем та речовиною передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Два автомобілі, які перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили прикордонники цього ж загону. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Новотроїцьке» та «Гнутове» незаконно перевезти комп’ютерне обладнання, мобільні телефони та продукти харчування на загальну суму майже 37 тисяч гривень. Громадян разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» співробітники Краматорського загону зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свою пропозицію він отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

версія для друку