українська російська англійська
Міністр оборони України провів зустріч з Міністром охорони краю Литовської Республіки на Яворівському полігоні
30.01.2017 | 16:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 30 січня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки ЗС України Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Міністром охорони краю Литовської Республіки Раймундсом Кароблісом, який вперше, після призначення, відвідав Україну.

Литовський Міністр мав змогу ознайомитися із навчально-матеріальною базою Центру, де інструктори із Литви готують українських військовослужбовців.

Під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак подякував Литві за постійну підтримку України. «З Литовською Республікою у нас склалися надзвичайно хороші відносини. З першого дня російської агресії Литва надавала допомогу Україні. Це перша і єдина країна світу, яка надала нам стрілецьку зброю та боєприпаси», — наголосив Міністр оборони України.

Також він висловив вдячність литовським інструкторам, які навчають українських бійців: «Надзвичайно високий рівень підготовки литовських інструкторів дає нам можливість розвивати підготовку українських воїнів».

Степан Полторак також наголосив, що й литовські колеги вже мають змогу переймати український досвід, здобутий в АТО. «Від  візиту Міністра охорони краю Литовської Республіки ми очікуємо розширення двостороннього співробітництва», — зазначив Міністр оборони.

У свою чергу глава литовського оборонного відомства подякував за прийом та запевнив у подальшій підтримці України на міжнародній політичній арені.

 

 

версія для друку