українська російська англійська
Прем'єр-міністр обговорив із Главою МЗС Королівства Данії поступ України у проведенні реформ
30.01.2017 | 20:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у понеділок провів зустріч з Міністром закордонних справ Данії Андерсом Самуельсеном. Сторони обговорили основні пріоритети поглиблення двосторонньої взаємодії та плани Уряду щодо продовження реформ в Україні.

"Завдання на найближчі декілька років - забезпечити економічне зростання, подальші реформи і зміни, які необхідні державі. Цей процес є дуже важливим для нашої країни", - підкреслив Володимир Гройсман.

Зараз Уряд працює над формуванням Середньострокового плану пріоритетних дій до 2020 року, зазначив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман відзначив важливість підтримки Данією заходів Уряду стосовно проведення реформ в Україні, зокрема у сфері боротьби з корупцією та енергетики.

"Для нас співпраця і дружні стосунки з Данією є винятково важливими. Ми їх дуже цінуємо", - наголосив Глава українського Уряду.

У цьому контексті Міністр закордонних справ Данії відзначив, що Уряду України вдалося домогтися значного поступу у справі реформ.

Міністр закордонних справ Данії повідомив, що данська сторона координуватиме проект підтримки боротьби з корупцією в Україні у рамках програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу».

Данія також розробляє середньострокову 5-річну стратегію щодо продовження підтримки реформ в Україні у сферах децентралізації, боротьби із корупцією, енергетики, державного управління, поінформував Глава данського МЗС.

Володимир Гройсман подякував Королівству Данія за всебічну підтримку України щодо протистояння російській агресії та поінформував про ситуацію на Донбасі.

У свою чергу Глава МЗС Данії наголосив, що Королівство продовжує підтримку України, засуджуючи незаконну анексію Криму Росією та порушення нею територіальної цілісності і суверенітету України.

Андерс Самуельсен також зауважив, що його візит до України є першим поза межі Європейського Союзу. "Для нас, для Данії, дуже важливо підтримувати гарні стосунки і нарощувати якість взаємодії з Україною", - зазначив він.

Окремо сторони торкнулися питання забезпечення енергетичної безпеки в Європі, зокрема у контексті будівництва газопроводу "Північний потік-2".

 

версія для друку