українська російська англійська
Поліцейські та спецпризначенці поліції Донеччини вирушили на допомогу жителям Авдіївки
31.01.2017 | 10:37
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Поліцейські та спецпризначенці поліції Донеччини вирушили на допомогу жителям Авдіївки. У складі спецзагону - бійці спецпідрозділу КОРД, батальйону особливого призначення кримінального та превентивного блоків ГУНП в Донецькій області. Вони будуть нести цілодобову службу в місті, яке другу добу поспіль розстрілюють з важкої артилерії бойовики. Є поранені мирні люди та руйнування у житловому секторі, місто знеструмлене.

Охорона громадського порядку, попередження мародерства, надання допомоги людям – такі завдання поставив поліцейським очільник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

Бойовики перебили комунікації життєзабезпечення. Ситуація у місті критична: у -18 градусів тут немає електрики та води. Якщо найближчим часом не буде відновлено електропостачання, припиниться теплопостачання житлових будинків та об'єктів соціальної сфери.

У зв’язку з тим, що артудари тривають, ситуація лишається важкою, для запобігання ускладнень оперативного стану генералом Аброськіним прийнято рішення підняти по тривозі особовий склад Покровського відділу поліції, спрямувати до Авдіївки додаткове підкріплення з главку.

«Ведуться активні бойові дії, терористи наносять артилерійські удари по житловому сектору Авдіївки, страждають люди, вже другу добу немає електрики та води. У місті зараз перебувають від 23 до 25 тисяч мирних жителів. Люди мають відчувати себе у безпеці. Тому відправляємо додатково загін, в основному це спецпідрозділи, які будуть виконувати завдання із забезпечення громадського порядку. Працюватимуть цілодобово, зокрема у нічний час, щоб люди відчували, що вони захищені державою», - зазначив керівник Нацполіції в Донецькій області.

Усі бійці мають досвід роботи в умовах бойових дій та належну підготовку. Серед завдань правоохоронців – зберегти правопорядок та попередити мародерство. Для служби на лінії вогню поліцейські забезпечені спецтранспортом.

Генерал зазначив, що військово-цивільна адміністрація та ДСНС, як і поліція Донеччини роблять все можливе, аби не допустити катастрофи в місті.

Внаслідок перебоїв зв’язку в Авдіївці люди не завжди можуть додзвонитися на спецлінію 102. Поліція вживає заходів для виправлення ситуації. Жоден заклик по допомогу не лишиться без відповіді. Громадяни можуть звертатися за допомогою до будь-якого співробітника поліції.

Нагадаємо, на цей час некомплект Авдіївського відділення поліції складає 60%, у наявності – 33 працівника, з них половина – жінки, які, тим не менш, нарівні з чоловіками несуть службу, виїжджають для документування обстрілів.

 

версія для друку