українська російська англійська
Володимир Гройсман: Авдіївка забезпечена усім необхідним. Відпрацьовано усі сценарії щодо ситуації у місті, усі служби готові до будь-якого розвитку подій
01.02.2017 | 12:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ситуація в Авдіївці контрольована: місто забезпечено усім необхідним, на мінімальному рівні підтримуються усі системи життєдіяльності. Відпрацьовано усі сценарії щодо ситуації у місті, усі служби готові до будь-якого розвитку подій.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Кожні дві години відбувається засідання штабу на місці і в Києві. Ми маємо усі абсолютно сценарії, як діяти в різних умовах. Усі знають, що і коли їм потрібно робити. Усі плани відповідно затверджені і перевірені. Ми будемо далі діяти відповідно до того, як буде розвиватися ситуація", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що учора відвідав Авдіївку спільно з Віце-прем'єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком, Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним та Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишом, який залишився на місці.

Прем'єр-міністр в Авдіївці провів засідання оперативного штабу з врегулювання надзвичайних ситуацій.

"Забезпечили координацію усіх служб. Сьогодні можливо підкреслити, що на мінімальному рівні ми забезпечимо усі системи життєдіяльності", - повідомив він.

Сьогодні усе необхідне забезпечення є в наявності у місті, підкреслив Володимир Гройсман.

"Розроблено абсолютно усі сценарії, за якими ми будемо діяти залежно від того, як буде розвиватися ситуація. Усім необхідним місто забезпечено, містечко обігріву розгорнуто, соціальні служби працюють", - зазначив Глави Уряду.

За його словами, ситуація в Авдіївці залишається достатньо напруженою. Унаслідок обстрілів російськими бойовиками у місті немає електроенергії.

Прем'єр-міністр подякував Державній службі України з надзвичайних ситуацій за якісне і ретельне виконання завдань і роботу на території. Він також поставив завдання перед керівником служби продовжити систематичне інформування щодо ситуації у Авдіївці.

Окремо Володимир Гройсман подякував українським воїнам за мужність і професіоналізм.

"[Українські воїни], підрозділи Національної гвардії, Національні поліція - усі спрацюють, як єдина злагоджена команда на місці, особливо на самій передовій, де дуже непросто. Якісно працює військово-цивільна адміністрація: і обласна, і районна. Фактично, сьогодні ситуація є контрольована", - підкреслив Глава Уряду.

Прем'єр-міністр наголосив - необхідно об'єднати світове співтовариство тиснути на Російську Федерацію з метою припинення обстрілів.

"Це дасть можливість усім службам технічно відновити нормальну життєдіяльність міста, відновити енерго-, водопостачання, забезпечити якісне теплопостачання", - підкреслив Глава Уряду.

версія для друку