українська російська англійська
З початку року експерти органів Держгеокадастру Закарпатської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 270 проектів землеустрою
01.02.2017 | 16:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року експерти органів Держгеокадастру Закарпатської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності з інших областей України 270 проектів землеустрою. На сьогодні експертами опрацьовано 221 проект.

Із загальної кількості проектів, що надійшли до органів Держгеокадастру Закарпатської області, 141 проект розглянуто позитивно, 80 відмовлено та 49 проектів знаходяться на розгляді.

Фахівцями Держгеокадастру Закарпаття направлено на погодження за принципом екстериторіальності до інших областей 206 проектів землеустрою. З них 149 проектів опрацьовано, з яких 91 позитивно, 58 відмовлено та 57 проектів знаходяться на розгляді.

Всього на Закарпатті працюють 12 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації»: 1 – в Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській  області, решта – у районах.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 

версія для друку