українська російська англійська
Легкоатлетки, які за рішенням МОК стали бронзовими призерками Олімпіади у Лондоні-2012 в естафеті 4x400, отримають призові
02.02.2017 | 14:57
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністерство молоді та спорту України вітає наших легкоатлеток - Аліну Логвиненко, Ольгу Земляк, Ганну Ярощук та Наталю Пигиду - із здобуттям заслужених бронзових нагород літніх Олімпійських ігор у Лондоні -2012 і підтримує відповідне рішення МОК.

На сьогодні Міністерство працює над тим, що наші спортсменки отримали відповідні призові від держави Україна. Вважаємо, що це буде справедливо і порядно. Адже наші спортсменки, на відміну від збірної Росії, вибороли ці нагороди в ім’я України у чесній та чистій боротьбі.

У результаті проведеної роботи, Міністерство молоді та спорту досягло чіткої домовленості з Міністерством фінансів про те, що спортсменкам будуть виплачені премії, які передбачені діючою постановою КМУ №91 «Про встановлення винагород спортсменам України - чемпіонам, призерам Олімпійських ігор та їх тренерам». Таким чином, бронзові призерки Олімпіади отримають по 55 тис. доларів США за курсом НБУ на момент виплати.

Також досягнуто домовленості з Адміністрацією Президента України про необхідність призначення спортсменкам стипендій Глави Держави. Як бронзові призерки Олімпіади, наші спортсменки можуть розраховувати на отримання щомісячної стипендії Президента України у розмірі 10 тис. грн.

Відповідні преміальні та стипендії Президента також мають отримати й тренери спортсменок.

У той же час в Міністерстві молоді та спорту ведеться робота над розробкою механізму повернення преміальних тими спортсменам збірних команд України, які були спіймані на допінгу та позбавлені олімпійських медалей за рішенням МОК.

 

версія для друку