українська російська англійська
На Черкащині торік використано 1,8 млн грн, відшкодованих від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв
02.02.2017 | 14:33
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Станом на 1 січня 2017 року на рахунках місцевих рад Черкаської області акумульовано 7,6 млн гривень, які надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Зокрема, торік надійшло 825,37 тис. гривень.

У 2016 році сільські, селищні й міські ради Черкаської області використали 1,8 млн грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, а саме: 161,26 тис. грн – для проведення нормативної грошової оцінки населених пунктів у Драбівському, Золотоніському, Катеринопільському, Лисянському та Чорнобаївському районах; 1,57 млн грн – на розроблення робочих проектів землеустрою щодо охорони земель і впровадження заходів із охорони земель (будівництво гідроспоруди в селах Неморож і Мурзинці Звенигородського району); 78,74 тис. грн – для інших заходів (корегування генерального плану села Собківки Уманського району).

На сьогодні найбільше зазначених коштів перебуває на спецрахунках місцевих рад Звенигородського (1,6 млн грн), Черкаського (1,3 млн грн), Канівського (0,9 млн грн) і Смілянського (0,8 млн грн) районів Черкаської області.

Довідково

Відшкодуванню підлягають втрати  сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва у сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським та лісогосподарським виробництвом.

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

 

версія для друку