українська російська англійська
У взаємодії військових, волонтерів, місцевої влади Авдіївки та підприємців, військові кухарі нагодували до обіду понад 3,5 тисячі містян
02.02.2017 | 17:33
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

«Завдяки ефективній співпраці військовослужбовців Збройних Сил України, органів місцевої влади Авдіївки, волонтерів та місцевих підприємців, які вчасно постачали продукти, станом на 13:00 вдалося нагодувати понад 3,5 тисячі авдіївчан». Про це повідомив заступник Керівника АТО з матеріально-технічного забезпечення полковник Микола Куклюк.

Офіцер зазначив, що військові кухарі розпочали приготування страв на польових та автомобільних кухнях ще з 4 ранку. І вже з 07:30 годували гарячею їжею, поїли кавою та чаєм місцеве населення Авдіївки.

«Сьогодні ж прибула благодійна допомога від 92-ї окремої механізованої бригади, волонтерів західної України та багатьох інших благодійників», — розповів полковник Микола Куклюк.

Окрім цього, військовослужбовці передали жителям мікрорайону Стара Авдіївка причеп дров для обігріву. Нагадаємо, що у зв’язку з обстрілами міста російсько-терористичними військами, вже декілька днів відсутні опалення, газ, світло та вода.

версія для друку