українська російська англійська
Мешканці Одеської області завзято підтримують військових: і поранених хлопців, і наших громадян на сході країни, - Ігор Долгов
02.02.2017 | 18:55
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов разом з головою Одеської ОДА Максимом Степановим відвідали місце збору гуманітарної допомоги від мешканців цієї області населенню Авдіївки та захисникам цього населеного пункту – учасникам АТО.

Як пояснив голова облдержадміністрації, це уже друга вантажівка від одеситів, яка буде направлена до опаленого війною міста. Містяни та мешканці області продовжують приносити для постраждалих співгромадян Авдіївки продукти харчування, теплі речі, ковдри та матраци, медикаменти тощо.

Під час завантаження чергової вантажівки до заступника Міністра оборони України звернувся активіст з Ізмаїлу Ігор Скоробреха. Громада міста вирішила, окрім гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, передати також півсотні теплих польових одностроїв для військовослужбовців 72 окремої механізованої бригади, які захищають місто.

«Коли ми дізнались про таку проблему, то мобілізували усі можливі ресурси і можливості, почали збирати необхідні речі. Міський голова Андрій Абрамченко зв’язався з адміністрацією Авдіївки та дізнався про потребу у теплих ковдрах. Це наш основний вантаж. По дорозі до Одеси ми також заїхали в супермаркет та викупили усі наявні в продажу термоси. Дізнавшись, на які потреби закупка, адміністрація торгового закладу в якості бонусу передала нам також два ящики свічок», – розповідає Ігор Скоробреха.

Він також відзначив, що як тільки діти художньої школи Ізмаїла дізналися про акцію з допомоги мешканцям та військовим Авдіївки, вони миттєво зорганізувалися та підготували для захисників України надихаючі дитячі малюнки з побажаннями перемоги нашим бійцям.

Активіст хвилюється, щоб цей вантаж якнайшвидше потрапив до рук воїнів. Як запевнив присутній на зустрічі тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара обласного військкомату полковник Дмитро Бобров, за сприяння командувача військ оперативного командування «Південь» генерал-майора Андрія Грищенка (колишнього командира 72 ОМБр) допомога громади Ізмаїлу буде доставлена вчасно та за адресою.

«Сьогодні я побачив, як одесити та мешканці області підтримують військових -  і тих поранених хлопців, яких привезли сюди на лікування після обстрілів, і наших громадян на сході країни, - поділився враженнями Ігор Долгов. – Слід відзначити, що за усі роки незалежності у нас тепер дійсно народна армія, і цей дух підтримки надихає наших воїнів на неймовірні висоти стійкості та відваги».

«Дякую підприємствам за оперативну допомогу. Дуже вдячний людям за їхній гуманізм, це дуже правильно допомагати постраждалим, адже допомагаючи їм, ми допомагаємо самим собі», – зазначив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

 

версія для друку