українська російська англійська
Ігор Долгов обговорив з головою Одеської ОДА актуальні питання цивільно-військової співпраці
02.02.2017 | 19:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Одеського гарнізону заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов обговорив з головою обласної державної адміністрації Максимом Степановим найбільш актуальні питання цивільно-військової співпраці.

Було обговорено питання щодо територіальної оборони та інвентаризації земель Міністерства оборони України на території Одеської області.

Окрему увагу приділили соціальній проблематиці, зокрема, забезпечення військовослужбовців житлом та пільгами. У першу чергу, це стосується учасників бойових дій та поранених, які перебувають у госпіталі.

«Я мав дуже глибоку і серйозну розмову з Максимом Степановим, за підсумками якої ми дійшли до повного розуміння того, що співпраця військових та цивільних має бути налагоджена, як годинниковий механізм, – наголосив Ігор Долгов. – У цьому зацікавлені як місцеві громади, так і колективи командувань та частин усіх видів ЗС України, дислокованих в регіоні».

На завершення своєї роботи в Одеському гарнізоні заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції розповів Ігор Долгов підбив основні підсумки свого візиту. Зокрема, він відзначив, що Одеса є важливим центром міжнародної військової кооперації. Поряд з цим, в Одеському гарнізоні на даний час, на жаль, велика черга військовослужбовців на житло, й задля вирішення цієї проблеми потрібно шукати спільні з місцевими адміністраціями та органами самоврядування рішення.

«Ми вдячні усім мешканцям регіону за підтримку, за турботу про наших захисників та громадян у районі АТО. Ми твердо налаштовані й надалі розвивати комунікації та співпрацю між військовим органами та цивільним суспільством країни в усіх областях, в кожному районі чи населеному пункті», – наголосив Ігор Долгов.

 

 

версія для друку