українська російська англійська
Більше 17 тисяч гектарів землі виділено у Хмельницькій області для потреб учасників АТО
06.02.2017 | 16:06
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На сьогодні у Хмельницькій області учасники антитерористичної операції та члени родин загиблих воїнів отримали 11 153 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Відповідно до прийнятих рішень у власність відведуть земельні ділянки, загальна площа яких становить 17458,8 гектарів.

Після завершення процедури оформлення військові отримають 9086 наділів для ведення особистого селянського господарства загальною площею 17198,9 гектарів. Для ведення садівництва учасники АТО отримають 2067 ділянок загальною площею 260 гектарів.

Найбільшу кількість заяв від військовослужбовців про отримання землі у власність одержали у Хмельницькому (2158), Кам’янець-Подільському (1550) та Волочиському (1060) районах Хмельницької області.

Звернення учасників АТО та членів родин загиблих воїнів землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку. Станом на сьогодні на Хмельниччині вже прийнято 4026 рішень щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність на землі загальною площею 6699,4 гектарів.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку