українська російська англійська
Держкомтелерадіо продовжить співпрацю з Головним управлінням з питань преси, друку, радіомовлення, кінематографії та телебачення КНР
08.02.2017 | 18:35
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

8 лютого Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко та заступник директора Головного управління з питань преси, друку, радіомовлення, кінематографії та телебачення Китайської Народної Республіки Чень Тинь підписали Лист про наміри щодо співпраці між Держкомтелерадіо та відповідним відомством Китаю.

«Співробітництво між Україною та Китайською Народною Республікою в сфері телебачення і радіомовлення, а також в сфері видавничої справи здійснюється відповідно до укладених міжвідомчих угод, - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. – Завдяки цим документам Національна телекомпанія України обмінюється контентом з Центральним телебаченням Китаю, Київська філія НСТУ співпрацює з Хєюлунцзянським телебаченням, в рамках якого проведено  «Тиждень Хєюлунцзянського телебачення» та налагоджено співробітництво з інших питань. Також на підставі Угоди про обмін інформацією інформаційне агентство «Укрінформ» установило партнерські відносини з китайським інформаційним агентством «Сіньхуа», налагодив співпрацю з  друкованим виданням китайського Уряду - газетою «Женьмінь Жібао».

Олег Наливайко подякував гостям за співпрацю та нагадав, що протягом багатьох років працівники телебачення і радіомовлення України беруть участь в освітніх семінарах, які відбуваються за ініціативи китайської сторони.

Керівник китайської делегації Чень Тинь у своїй промові зазначив, що мета їхнього візиту – зміцнити і розширити співпрацю з Україною в галузі телебачення і радіомовлення, щоб народ обох країн краще знав і розумів одне одного.

У документі, підписаному 8 лютого, сторони домовилися про те, що і надалі виконуватимуть зобов’язання, взяті на себе в рамках раніше підписаних міжвідомчих Угод, а також розглянуть питання про можливість налагодження співпраці між Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси Держкомтелерадіо та Тренінговим центром Головного державного управління у справах преси, друку, радіомовлення, кінематографії та телебачення КНР. Крім того, сторони зобов’язалися сприяти підготовці і трансляції в Україні програм «Китай сьогодні».

У зустрічі взяли також участь заступник Голови Держкомтелерадіо Микола Білоус, керівники структурних підрозділів відомства, представники МЗС та Укртелерадіопресінституту. У складі китайської делегації були керівники департаментів Головного управління з питань преси, друку, радіомовлення, кінематографії  та телебачення КНР та прес-представник Посольства КНР в Україні.

 

 

 

версія для друку