українська російська англійська
Віктор Іванкевич: Мінсоцполітики активно працює над процесом ратифікації та імплементації конвенцій Міжнародної організації праці
10.02.2017 | 10:24
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністерство соціальної політики активно працює над процесом ратифікації та імплементації конвенцій МОП. Про це Державний секретар Мінсоцполітики Віктор Іванкевич заявив 8 лютого 2017 року під час робочої зустрічі з місією Міжнародної організації праці.

На зустрічі сторони обговорили імплементацію положень Конвенцій МОП №102 „Про мінімальні норми соціального забезпечення”, №155 „Про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище”, №174 „Про запобігання великим промисловим аваріям” та №176 „Про безпеку та гігієну праці в шахтах”. Особливу увагу було приділено роботі над спільним проектом МОП та Канади «Покращення безпеки та гігієни праці у гірничодобувній галузі України».

Державний секретар поінформував присутніх, що Міністерство соціальної політики активно працює над цими питаннями та детально ознайомив гостей із планом заходів на цей рік. „Для нас є дуже важливою наша співпраця з Міжнародною організацією праці та підтримка, яку ми отримуємо у нашій роботі”, - заявив Віктор Іванкевич і додав, що зараз на часі є системна робота з приведення нормативно-правової бази у відповідність ратифікованим конвенціям, що дозволить Україні виконати взяті на себе зобов’язання.

Було досягнуто домовленості про надання інформаційних матеріалів щодо поточної та майбутньої роботи з цих питань уповноваженим експертам Міжнародної організації праці для підготовки фахових коментарів та пропозицій, а також планування майбутньої співпраці в рамках спільних проектів.

 

версія для друку