українська російська англійська
За надані миколаївськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджетів надійшло більше 100 тисяч гривень
10.02.2017 | 12:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року фахівці землевпорядної служби Миколаївської області надали населенню 6 830 адміністративних послуг. Місцеві бюджети регіону отримали 136 342 грн за 1 787 адмінпослуг, наданих на платній основі. Інші 5 043 послуги або 74% від загальної кількості – на безоплатній основі.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Миколаївської області перерахували до бюджету більше 130 тисяч гривень. Найбільші надходження у розмірі 112 080 грн отримані за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 5 тисяч 842 гривні надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 1 068 запитів – стосувалися державної реєстрації земельної ділянки. Інші 718 адмінпослуг – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також землевпорядники виготовили 1 491 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку