українська російська англійська
Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова провела зустріч із колективом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
10.02.2017 | 16:35
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Сьогодні, 10 лютого, Голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова, начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов і начальник управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Дмитро Круковський обговорили з херсонськими аудиторами шляхи розвитку Держаудитслужби на всеукраїнському, регіональному та локальному рівнях.

Чимало уваги приділено обговоренню невідкладних заходів щодо реформування аудиторської служби, якісного виконання поточних завдань на 2017 рік, поставлених Урядом. Під час зустрічі було окремо наголошено на впровадженні в Україні нової Стратегії управління державними фінансами на 2017-2021 роки, розробленої Міністерством фінансів України.

Крім того, обговорено низку питань щодо підвищення кваліфікації і сертифікації державних аудиторів до міжнародного рівня, поступового збільшення контрольних заходів у площині проведення аудитів, забезпечення повноти фінансового контролю місцевих бюджетів під час моніторингу державних і публічних закупівель.

Окрема частина розмови була присвячена підготовці та прийняттю Концепції розвитку Державної аудиторської служби до 2020 року.

Лідія Гаврилова акцентувала увагу присутніх на подальшій відкритості й прозорості Служби, взаємодії з підконтрольними об’єктами, представниками ЗМІ, контролюючими і правоохоронними органами задля зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни у державі.

Під час робочої поїздки до Херсонщини також проведено зустріч з головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим, на якій обговорено питання подальшої взаємодії влади з державними аудиторами та відзначено високий рівень співпраці двох гілок влади – регіональної та відомчої.

Активну участь у заході взяв заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій.

 

версія для друку