українська російська англійська
До проекту «Шлюб за добу» приєдналася головна спортивна арена країни – НСК «Олімпійський»
14.02.2017 | 17:23
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Від сьогодні одружитися за спрощеною процедурою в рамках проекту «Шлюб за добу» можна у столичному НСК «Олімпійський». У День св. Валентина, який ще називають днем всіх закоханих, спорткомплекс отримав сертифікат про присвоєння статусу організатора шлюбної церемонії та став третім об’єктом у Києві, де реалізовано пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу». У перший день дії сервісу на новій локації одружилися 3 пари молодят.

«Сьогодні ми були свідками, напевно, однієї з найважливіших подій для кожної людини – створення сім’ї. Не менш знаковим є те, що сьогодні у молодят є можливість зареєструвати шлюб на головній спортивній арені країни. Це місце сповнене позитивними емоціями вболівальників і всієї країни, це місце де кується перемога. А перемога і позитив – це те, що має бути в кожній сім’ї», - зазначив Міністр юстиції Павло Петренко.

При цьому він зауважив: нині пілотний проект "Шлюб за добу" діє вже у понад 20 містах України.

Він також поінформував присутніх, що на розгляд Парламенту вже внесено зміни до законодавства, які дадуть можливість перевести даний проект у розряд постійно діючих.

"Я переконаний, що Парламент підтримає нашу ініціативу. Ми передаємо ці повноваження місцевим органам влади і ми спрощуємо життя українців, прибираючи бюрократію і непотрібну паперову тяганину", - заявив Павло Петренко.

Начальник ГТУЮ у місті Києві Станіслав Куценко у свою чергу вручив директору НСК "Олімпійський" Валентину Груздєву сертифікат про те, що спортивний комплекс віднині є організатором державної реєстрації шлюбів у рамках проекту «Шлюб за добу».

«За час з запуску проекту в Києві більше тисячі пар було зареєстровано за новою процедурою. Сьогодні у нас є новий суб’єкт, який зможе дарувати людям щастя на цій чудовій арені», - наголосив Станіслав Куценко.

«НСК - це місце де завжди проходять видатні події. Я дуже вдячний Міністерству юстиції за цю довіру. Ми пишаємося тим, що саме на НСК відсьогодні будуть поєднувати серця», - додав директор НСК «Олімпійський» Валентин Груздєв.

Довідково

Пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу» було запущено 29 липня. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.

Серед перших до проекту приєдналися прифронтові міста Сєверодонецьк, Маріуполь та Херсон, де, окрім місцевих жителів, скористатися новою послугою і за 1 добу отримати легальні українські документи про шлюб могли мешканці регіонів, які перебувають під контролем російських терористів, а також жителі тимчасово окупованого Криму. Також в першій хвилі запуску сервісу були популярні туристичні міста Київ, Львів та Одеса.

Нині проект вже діє у 20 містах: Київ, Львів, Одеса, Херсон, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Вінниця, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам’янець-Подільський, Рівне, Житомир, Харків, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Чернігів. А сервісом скористалися понад 5000 пар молодят.

 

версія для друку