українська російська англійська
Глава Уряду: Наше завдання у 2017 році - продовжити і пришвидшити економічне зростання, щоб люди відчули, що ситуація змінюється у позитивний бік
14.02.2017 | 19:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Головне завдання Уряду на 2017 рік – продовжити і пришвидшити економічне зростання для того, щоб люди відчули його на покращенні якості свого життя. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у вівторок.

"Наше завдання у 2017 році – продовжити і пришвидшити економічне зростання. І тому план на 2017 рік – Бюджет, який ми ухвалили - якраз полягає у тому, що ми будемо розвивати українську промисловість, ми будемо робити все для того, щоб бути енергонезалежними і ми маємо в цьому році вирішити питання побудови справедливої пенсійної системи для українських громадян, для найбільш вразливих верств українців – пенсіонерів", – зауважив Володимир Гройсман.

"Я дуже хочу, щоб у 2017 році люди відчули на своєму власному житті, що стійке зростання цін зупинено, що [відбувається] створення національного продукту і зростання ВВП. ...Це означає, що буде більше робочих місць, більше української конкурентної продукції, ми значно посилимо позиції української валюти. Я вірю у те, що ми зможемо зробити усе для стабілізації ситуації в країни", - зазначив Володимир Гройсман.

Він сьогодні презентував Звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році та розповів про здійснені кроки і досягнуті результати.

Вжиті Урядом заходи вже показали свій результат щодо зростання економіки.

"Я достатньо самокритична людина. Я вважаю, що вдалося зробити небагато. Але те, що ми маємо сьогодні і зусилля, які ми направляли на збільшення економічного зростання, дали свій результат. Я розумію, що сьогодні люди ще не повністю відчувають зміни", - сказав Володимир Гройсман.

Так, за результатами 4 кварталу 2016 року показник зростання ВВП сягнув 4,7%, незважаючи на прогнози більшості агентств щодо 0,5-1%.

Також Уряд підвищив заробітну плату для вчителя на 50%, до 30% - для медиків, на 2 тис гривень для рятувальників, збільшив удвічі мінімальну заробітну плату.

Прем'єр-міністр зазначив, що досягнені у 2016 році показники – результат праці усіх українців та подякував за це усім громадянам.

"Якщо не будуть ззовні і зсередини знищувати країну, я переконаний у тому, що ми доб'ємося успіху і з кожним місяцем люди будуть відчувати, що ситуація змінюється у позитивному напрямку. Це найголовніше завдання. Я не бачу сьогодні жодних перешкод, щоб ми досягли спільного успіху", - наголосив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку