українська російська англійська
У Мінкультури обговорили сучасний стан та перспективи співпраці у сфері культури і мистецтв України та Грузії
15.02.2017 | 14:54
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклеба.

Під час зустрічі сторони обговорили сучасний стан та перспективи співпраці у сфері культури і мистецтв, наголосивши на тісних і нерозривних зв’язках, які поєднують народи України та Грузії.

Міністр культури України Євген Нищук підкреслив, що на даному етапі розвитку взаємодії у культурній царині втрачає свою актуальність застарілий  формат культурних обмінів, поширений за радянських часів – Дні культури країн за кордоном. Натомість, наголосив Міністр, все більшої ваги набувають міжнародні проекти, що мають на меті розвиток креативних індустрій  та запропонував грузинській стороні розглянути пропозицію щодо реалізації в Грузії низки саме таких проектів.

«Я дуже сподіваюся на поглиблення культурно-дипломатичних відносин між Україною та Грузією, зокрема мені хотілось би, щоб було представлено якомога більше сучасних мистецьких проектів, задля кращого розуміння краси та неповторності наших культур», - сказав під час зустрічі Євген Нищук.

Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба  у свою чергу поінформував українську сторону про заплановані на 2017 рік у Грузії заходи на державному рівні, що відбудуться,  як у рамках двосторонніх відносин між Україною та Грузією, так і у рамках співробітництва в міжнародних організаціях.

Сторони досягли згоди щодо необхідності активного розвитку культурного партнерства між країнами, домовившись надалі активно співпрацювати у цій сфері.

 

версія для друку