українська російська англійська
Павло Клімкін відкрив VIII Безпековий форум у Вашингтоні, що проходив у бібліотеці Конгресу США
16.02.2017 | 15:04
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 15 лютого відкрив VIII Безпековий форум у Вашингтоні, що проходив у бібліотеці Конгресу США.

У своєму вітальному слові Міністр подякував за двопартійну підтримку України з боку американських законодавців, яка відіграє велику роль для безпеки України і світу. Він наголосив на практичній цінності американської допомоги, спрямованої на зміцнення обороноздатності України. Міністр, зокрема відзначив ефективність навчань американськими інструкторами українських військових, підкресливши, що ЗСУ довели свою боєздатність і готовність стримувати російську агресію, що, зокрема, було продемонстровано під час нещодавньої ескалації внаслідок дій російсько-терористичних сил в районі Авдіївки.

Павло Клімкін також підкреслив, що мир може бути відновлений на Донбасі лише коли Росія виконає свої зобов’язання відповідно до Мінських домовленостей.

«Це передусім стосується режиму припинення вогню, допуску міжнародних спостерігачів, які матимуть всі можливості проводити моніторинг та верифікацію, відвід озброєнь та звільнення заручників».  Міністр також наголосив на необхідності де-окупації Криму та повного відновлення територіальної цілісності України.

 

версія для друку