українська російська англійська
Кадастрові реєстратори Дніпропетровщини щотижнево приймають і опрацьовують близько 1,4 тисячі заяв громадян
21.02.2017 | 14:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У поточному році фахівці землевпорядної служби  Дніпропетровської області  опрацювали 6165 заяв громадян про реєстрацію земельних ділянок та 4096 заяв про видачу витягів з Державного земельного кадастру. В середньому упродовж тижня землевпорядники Дніпропетровщини приймають та опрацьовують близько 1,4 тис. заяв громадян з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найбільшу кількість звернень про реєстрацію ділянок розглянули у Новомосковському районі – 627, Дніпровському районі – 615 та у м. Дніпро Дніпропетровської області – 506. Максимальну кількість заяв про видачу витягів із кадастру опрацювали у Дніпропетровському районі – 841, у м. Дніпро – 537 та Новомосковському районі Дніпропетровщини  – 397 заяв.

Усього з початку 2017 року до органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надійшла 10261 заява громадян про реєстрацію земельних ділянок та надання витягів із державного земельного кадастру. Фахівці опрацювали 9856 заяв або близько 96% від їх загальної кількості.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку