українська російська англійська
Тісна співпраця України та Казахстану покращить діловий та інвестиційний клімат обох країн, - Сергій Савчук
22.02.2017 | 09:44
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

21 лютого у м. Астана (Казахстан) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із Віце-президентом Торгово-промислової палати України Сергієм Свистілем провів зустріч із заступником Голови Правління Національної палати підприємців Республіки Казахстан Даною Жунусовою.

У ході зустрічі сторони ділилися досвідом покращення умов ведення бізнесу, у тому числі у сфері відновлюваної енергетики, та обговорили можливість створення спільних підприємств на території Казахстану.

«В Україні ми активно залучаємо представників бізнес-середовища до роботи над законодавчою базою у відновлюваній енергетиці, враховуємо ті проблеми, з якими їм доводиться стикатися під час реалізації «зелених» проектів, обговорюємо їхні пропозиції, щороку проводимо міжнародні бізнес-форуми. Конструктивний діалог влади та бізнесу дозволяє напрацювати справді дієві законодавчі акти, які відкривають величезний ринок «зелених» проектів, які стимулюють бізнес до роботи. Як наслідок, все це позитивно впливає на розвиток економіки, створення робочих місць, збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів», - розповів Голова Агентства Сергій Савчук та додав, що завдяки налагодженому діалогу з представниками профільних асоціацій розроблено ключові та перспективні для ведення бізнесу законопроекти: № 4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел, № 6081 щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел.

У свою чергу, заступник Голови Правління Національної палати підприємців Республіки Казахстан Дана Жунусова розповіла про діяльність організації, основне завдання якої - захист прав та інтересів бізнесу і забезпечення залучення всіх підприємців в процес формування законодавчих та інших нормативних правил роботи бізнесу, а також  поліпшення інвестиційного клімату.

Під час перемовин також приділено увагу питанням широкого використання можливостей зон вільної торгівлі, до яких має відношення кожна сторона. Наступний крок – обмін конкретними бізнес-пропозиціями для формування спільного плану дій на користь бізнесу двох країн.

У ході зустрічі сторони також домовилися спільно готувати бізнес-форум, проведення якого заплановано у Національний день України під час Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017».

 

версія для друку