українська російська англійська
У Дніпрі проходить І Форум креативних індустрій «Креативні індустрії для розвитку територій»
22.02.2017 | 14:24
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

21-22 лютого в Дніпрі, в рамках проекту «Містки громадської активності»,  за підтримки  Європейського Союзу, відбувається І Форум креативних  індустрій. Тема форуму - «Креативні індустрії для розвитку територій».

Учасниками Форуму стали представники Міністерства культури України, місцевих органів влади,  творчі підприємці, митці, експерти з розвитку територій та інвестори.

Серед представлених тем для обговорення: «Партнерство та інновації – шлях до успіху», «Культурні та креативні індустрії для розвитку громади»,  «Механізм бюджету участі для розвитку культури в громадах», «Культурна інтеграція та взаємодія для миру та розвитку», «Розвиток бізнесу в креативних індустріях».

У рамках Форуму на кількох локаціях представлено успішні практики розвитку культурних і креативних індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, які шукають фінансування та партнерів.  Так свої проекти представлять  Оксана Бояринова (м. Київ,  Українська бібліотечна асоціація) -  «Картування громадян як інструмент  розвитку міста»,  Вікторія  Верес (м. Запоріжжя, ГО «Культпрожектор») – «Створення Кластеру культури і подієвого туризму на території Запорізької області»;  Сергій Прокопенко (м. Харків) «Аудиокниги», Роман Помазан (м.Херсон)  -  «Центр ККІ в Херсоні», Олена Українцева (м. Маріуполь, Донецька обл.) -  «Маріуполь на межі», Микола Павлюченко (м. Зеленодольськ Дніпровської області)  - «Евакуйована колекція. Вишивка: захист, спротив, зброя»  та інші спікери.

Для учасників, чиї презентації та доповіді не потрапили в основну програму Форуму, працює "Відкритий мікрофон", де кожен бажаючий зможе поділитись своїм досвідом.  

Впродовж роботи Форуму  триватиме відеотрансляція демонстрацій проектів та продуктів культурних індустрій України.

 

версія для друку