українська російська англійська
Землевпорядники Хмельниччини запропонують інвесторам для оренди 174,81 га землі
22.02.2017 | 17:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Хмельницькій області фахівці землевпорядної служби включили до переліку інвестиційно-привабливих земель 11 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Землі заплановано передати в оренду на відкритих торгах, які відбудуться  23 лютого 2017 року в приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

На земельному аукціоні бажаючим запропонують взяти в оренду наділи для ведення товарного сільськогосподарського виробництва строком на 7 років, загальна площа яких становить 174,81 гектара. Стартовий розмір річної орендної плати встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок і складає 344156,7 тисяч гривень.

Десять інвестиційно-привабливих земельних ділянок загальною площею 136,87 гектара знаходяться в Ізяславському районі та одна земельна ділянка площею 37,94 гектара в Чемеровецькому районі Хмельницької області.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку