українська російська англійська
Мінмолодьспорту та Національний університет фізичного виховання та спорту підписали Меморандум про партнерство і співробітництво
23.02.2017 | 15:55
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

23 лютого Міністерство молоді та спорту і та Національний університет фізичного виховання та спорту підписали Меморандум про партнерство і співробітництво.

Мета цього документа – залучення кадрового, експертного і методичного потенціалу спортивної науки України для розвитку масового спорту і спорту вищих досягнень.

Документ підписали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та ректор Національного університету фізичного виховання та спорту Євгеній Імас.

Ігор Жданов зауважив під час підписання, що об’єднання зусиль Міністерства та НФСІУ дасть можливість насамперед розширити коло експертів та науковців, які залучається до науково-методичної підготовки спортсменів національних збірних команд України, особливо в рамках нового олімпійського циклу.

Також Меморандумом передбачено залучати експертів з числа науково-педагогічних працівників до  реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та розробки інших сучасних стратегій, концепцій, програм; здійснювати на експертному рівні постійний аудит законодавства України, що регулює суспільні відносини у сфері фізичної культури і спорту. Крім цього, в рамках Меморандуму учасники мають можливість формувати систему моніторингу реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту на місцях в умовах децентралізації та забезпечувати функціонування цієї системи.

 

версія для друку