українська російська англійська
За принципом екстериторіальності експерти землевпорядної служби Кіровоградщини опрацювали 1258 проектів землеустрою
24.02.2017 | 10:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку поточного року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами органів Держгеокадастру Кіровоградської області прийнято до опрацювання з інших областей 1013 проектів землеустрою.

На сьогодні фахівці Кіровоградщини здійснили експертизу 813 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Наразі на розгляді експертів знаходяться ще 200 проектів.

Територіальними органами Держгеокадастру Кіровоградської області направлено на погодження до інших областей  1226 проектів землеустрою. З них вже опрацьовано 1011 проектів, ще 215 залишаються на розгляді.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 

версія для друку