українська російська англійська
В Одесі розпочалася головна конференція з планування українсько-американського навчання «Сі Бриз-2017»
27.02.2017 | 15:40
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В Одесі сьогодні, 27 лютого, розпочала роботу головна конференція з планування українсько-американського навчання «Сі Бриз-2017». Метою заходу є уточнення навчальних завдань та завдань підготовки, які необхідно відпрацювати під час маневрів, завершення опрацювання проекту сценарію і плану навчання, підготовка штабу керівництва до планування операцій відповідно до стандарті НАТО. Крім того, упродовж конференції відбудеться узагальнення складу сил та засобів від збройних сил країн-учасниць і проведено рекогносцировку місць проведення навчання.

У роботі головної конференції беруть участь представники від 16 країн. Окрім України та Сполучених Штатів Америки, до планування долучилися також Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Греція, Грузія, Велика Британія, Франція, Канада, Молдова, Норвегія, Польща, Румунія, Туреччина і Швеція.

Перший плануючий день розпочався привітанням усім присутнім з боку керівництва навчання з продовженням плідної праці задля успішного проведення міжнародних маневрів. Робочі групи після обговорення адміністративних питань приступили безпосередньо до планування навчання. Учасники конференції глибоко усвідомлюють важливість ролі маневрів у поглибленні міжнародного військового співробітництва і зміцненні регіональної безпеки. 

 

версія для друку