українська російська англійська
За принципом екстериторіальності експерти Держгеокадастру Хмельницької області опрацювали 2182 проекти землеустрою
02.03.2017 | 12:49
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру Хмельницької області прийняли до опрацювання з інших областей України 2182 проекти землеустрою.

На сьогодні експертами Хмельницької області розглянуто та опрацьовано 2098 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. З них 1798 проектів погоджено позитивно, 300 робіт отримали негативні висновки.

Територіальними органами Держгеокадастру Хмельницької області направлено на погодження до інших областей  3394 проекти землеустрою. З них вже опрацьовано 3343 проекти, з яких 2339 робіт оцінено позитивно, негативні висновки отримали 1004 проекти.

Всього на Хмельниччині працюють 19 кваліфікованих експертів, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного кодексу України у визначені терміни.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 

 

 

версія для друку