українська російська англійська
Громадська рада при Держводагентстві обговорила шляхи покращення водозабезпечення регіонів України
03.03.2017 | 12:26
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

2 березня 2017 року за участю Голови Держводагентства Ірини Овчаренко відбулося засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України.

Участь у якому взяли члени громадської ради, фахівці Держводагентства та інші. Висвітлював подію представник інформаційного агентства Укрінформ.

Розпочала засідання Голова Держводагентства Ірина Овчаренко, яка публічно прозвітувала перед громадськістю про діяльність Держводагентства у 2016 році.

Ганна Цвєткова, координатор напрямку «Вода та санітарія» Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86», заступник голови громадської ради при Держводагентстві, доповіла щодо проблемних питань використання прибережних захисних смуг. Акцентувала увагу на необхідності внесення змін до деяких законодавчих актів щодо земель водного фонду. За результатами розгляду питання було вирішено направити звернення громадської ради при Держводагентстві до Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи з проханням прискорити розгляд зазначеного законопроекту.

Із шляхами підвищення водності річок України з метою покращання водозабезпеченості регіонів ознайомив присутніх Віктор Мельничук - координатор водного напрямку Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр», заступник голови громадської ради при Держводагентстві. Під час дискусії, яка виникла після доповіді Віктора Мельничука та враховуючи важливість і актуальність порушеного питання було вирішено винести на обговорення вищезазначене питання під час заходів, присвячених відзначенню Дня води.

 

версія для друку