українська російська англійська
Програма Уряду щодо стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить у 2017 році виробити української техніки на більше ніж 3 млрд грн
04.03.2017 | 08:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Запроваджена Урядом програма стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить у 2017 році виробити української техніки на більше ніж 3 млрд грн та збільшити її частку на ринку до 30%. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Інтер" у п'ятницю.

"Ми зараз зробили програму, яка у 2017 році дасть можливість виробити української техніки на більше ніж 3 млрд грн. Тобто ми займемо приблизно 30% ринку сільськогосподарської техніки. Це означає, що навколо цього будуть десятки тисяч робочих місць", - заявив він.

У структурі економіки країни промислові виробництва займають 31%.

"Я не даремно сьогодні відвідую промислові підприємства, тому що я вважаю, що наша промисловість має величезний потенціал для розвитку, нам потрібно тільки створити умови. І ми такі умови почали створювати", - зазначив Глава Уряду.

Розвиток національної економіки є одним з головних пріоритетів Уряду, наголосив Прем'єр-міністр.

З цією метою Уряд, зокрема, розпочав "капітальний ремонт" країни, розвиває енергетику, наростив видобуток українського газу, здійснює інші заходи у напрямку досягнення енергетичної незалежності.

Серед іншого, розроблені програми, спрямовані на підтримку металургії, поглиблення сільськогосподарського виробництва. Уряд працює над програмами імпортозаміщення в усіх секторах економіки для збільшення кількості робочих місць для українців.

У 4 кварталі 2016 роцу ВВП країни показав зростання у 4,7%. Це свідчить, що програми, які запускає Уряд, дають свій позитив, зазначив Володимир Гройсман.

"Ми маємо бути енергонезалежною, економічно сильною і соціально справедливою країною. Це моє завдання як Прем'єр-міністра, я щоденно над цим працюю. І вважаю, що ми маємо усі можливості для того, щоб у українців були вищі заробітні плати, справедливі пенсії, щоб українці їздили по нормальних дорогах, у нормальних потягах, щоб унаслідок децентралізації ми отримали доступ до якісних дитячих садочків, шкіл, охорони здоров'я", - наголосив він.

Ті заходи, що сьогодні закладає Уряд, будуть мати позитивний ефект, переконаний Прем'єр-міністр.

"Ми здатні і ми обов'язково досягнемо успіху. Успіх означає лише єдине - підвищити якість життя людей: від людей похилого віку до дитини", - підкреслив Глава Уряду.

"Я буду займатися реальним сектором економіки, допомагати розвивати українське виробництво, залучати інвестиції, піднімати людям заробітну плату і все робити для того, щоб країна розвивалася. При нормальному, вдалому управлінні ми можемо досягти успіху", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

 

 

версія для друку