українська російська англійська
Наталія Федорович: Ми використовуватимемо всі наявні міжнародні інструменти, щоб захистити права громадян
07.03.2017 | 15:53
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про це сьогодні, 7 березня, заявила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович на прес-брифінгу „Справи українських кур’єрів у РФ: як діяти родинам жертв торгівлі людьми та якою має бути стратегія держави”.

У прес-брифінгу взяли участь координатор Медійної ініціативи за права людини М.Томак, юрист Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини І.Коваль.

„Міністерство соціальної політики як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми провело 6 березня засідання Міжвідомчої ради на високому рівні, на якій було обговорено ті кроки, які потрібно зробити у напрямку визволення наших громадян з тенет торгівців людьми”, – додала заступник Міністра Наталія Федорович.

Слід зазначити, що протягом попередніх двох років сотні громадян України потрапили в пастку наркомафії в Російській Федерації та стали жертвами торгівлі людьми.

„Консолідація зусиль усіх суб’єктів Національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми – головне завдання, яке стоїть перед нами сьогодні у боротьбі з торгівлею людьми”, – заявила Наталія Федорович.

 

версія для друку