українська російська англійська
Ми повинні забезпечити рівний доступ громадян до соціальних послуг, - Наталія Федорович
09.03.2017 | 18:54
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Ми повинні забезпечити рівний доступ громадян до соціальних послуг. Про це 9 березня заявила заступник Міністра соціальної політики під час робочої зустрічі з представниками Агентства США з міжнародного розвитку та Проекту USAID «Реформа ВІЛ – послуг у дії».

Основною темою для обговорення стало питання надання соціальних послуг громадянам з так званих груп ризику ВІЛ-інфекції.

Заступник Міністра наголосила на неприпустимості надлишкової регуляції у сфері надання соціальних послуг та обережному підході у цьому контексті при написанні нормативних документів.

«При створенні регламентації забезпечення соціальними послугами, важливо надавати можливості соціальним працівникам для цієї роботи, не створюючи при тому перепони у вигляді надмірної регуляції», – підкреслила Наталія Федорович.

Вона також зазначила про необхідність впровадження відповідних пілотних проектів у громадах з різними рівнями наявних фінансових ресурсів, для створення ефективної моделі готової до впровадження по усій Україні відповідно до поставлених задач.

«В Україні є громади з різними рівнями доходів, а значить, з різними фінансовими можливостями. Тому потрібно визначити рівень фінансування послуг: це буде фінансування з бюджету обласного рівня, районного або Державного бюджету», – заявила Наталія Федорович і додала, що це важливо у контексті рівного доступу усіх громадян до соціальних послуг, яких вони потребують.

 

 

 

версія для друку