українська російська англійська
Третій прес-центр у районі АТО для роботи українських та іноземних журналістів запрацював у Маріуполі
10.03.2017 | 14:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 10 березня, у місті Маріуполь відбулося відкриття прес-центру для роботи українських та іноземних журналістів. На церемонії відкриття були присутні прес-секретар Міністра оборони України полковник Вікторія Кушнір, представники місцевої влади, та представники регіональних та національних ЗМІ.

«Це третій по рахунку прес-центр, який було створено за ініціативою Міністерства оборони у зоні АТО, – відзначила полковник Вікторія Кушнір. – Я рада сьогодні презентувати цей прес-центр національним та іноземним журналістам. Нарешті для журналістів є місце, де вони зможуть відпочити, де вони матимуть можливість професійно підготувати свої матеріали, а також використовуючи швидкісний інтернет, надіслати матеріали до центральних офісів. Окрім цього, я сподіваюся, цей прес-центр буде активно використовуватись нашими військовими журналістами, які входять до складу мобільних груп, які на ротаційній основі працюватимуть в ОТУ “Маріуполь” та висвітлюватимуть службу наших військовослужбовців на передовій. Я вдячна військовим та цивільним журналістам, іноземним представникам ЗМІ, які поруч з нашими військовослужбовцями знаходяться на передовій і виконують свою роботу професійно, якісно та патріотично».

Полковник Вікторія Кушнір нагородила відомчими нагородами Міністерства оборони секретаря Маріупольської міської ради Степана Махсму і начальника Управління «Секретаріат ради» Маріупольської міської ради Юлію Стамбулжи.

Даний прес-центр працює з 8:00 до 20:00 за адресою: Донецька область, місто Маріуполь вул. Харлампіївська, 17. Контактна особа – прес-офіцер ОТУ “Маріуполь” Ярослав Чепурний, тел. (093) 614-52-31.

 

версія для друку