українська російська англійська
Міністр культури зустрівся з організаторами Всеукраїнської акції "Потяг Єднання України "Труханівська Січ"
10.03.2017 | 15:24
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук зустрівся  з організаторами та учасниками Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Євген Нищук обговорив з його організаторами можливість подальшої підтримки цієї акції Міністерством культури.

«Цей проект є прикладом поєднання громадської та державної відповідальності у часі тих драматичних подій, війни, яку ми зараз переживаємо. Понад усе важливо, щоб усі державні ланки, громадськість та митці діяли у спільному бажанні – зберегти та об’єднати країну. Зі свого боку Міністерство культури має на меті підтримувати такі багатогранні проекти в адміністративному, фінансовому та інформаційному плані», - сказав Міністр культури Євген Нищук.

«Подібні проекти мають всебічно розвиватися та отримувати підтримку держави, адже вони зараз дуже на часі».

Учасники зустрічі обговорили етапи, на яких знаходиться проект, та реалізовані цьогоріч нові ідеї, зокрема, показ вистави в потязі. А також розглянули можливі напрямки співпраці Міністерства культури та учасників Всеукраїнської акції Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Під час спілкування розглядалися нагальні питання розвитку сучасного українського мистецтва – проведення фестивалів по Україні, організація мистецьких просторів з новим культурним контентом, які сприятимуть розвитку української  культури на місцях.

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності. Мета заходу – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури. Проект спрямований на піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

 

 

версія для друку