українська російська англійська
На Черкащині завдяки лютневим аукціонам додатково надходитиме до бюджетів понад 168 тис. гривень
10.03.2017 | 16:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У лютому 2017 року на земельному аукціоні, організованому головним  управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, було продано права оренди десяти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ці земельні ділянки розташовані в Жашківському (7 ділянок) і Лисянському (3 ділянки) районах Черкаської області. Загальна площа наділів становить понад 91 гектар.

За користування цією землею до бюджетів сільських рад Черкащини щорічно надходитиме 272,3 тис. грн, що на 168,3 тис. грн більше від стартової ціни (104 тис. гривень).

Під час торгів найбільше зросла вартість землі площею 24,6 га в адмінмежах Баштечківської сільської ради Жашківського району Черкаської області, де стартова ціна збільшилася з 8% до 44,72% від її нормативної грошової оцінки, тобто із 29,5 тис. грн до 165 тис. грн (у 5,6 рази).

У березні 2017 року в Черкаській області заплановано продати через аукціон права оренди 23 земельних ділянок загальною площею 179,73 гектара. Наділи знаходяться в Лисянському, Жашківському, Монастирищенському, Канівському, Маньківському й Корсунь-Шевченківському районах Черкаської області.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

 

 

версія для друку