українська російська англійська
У нас накопичено достатньо спроможностей, щоб відвернути агресора від наступальних дій, - Віктор Муженко випускникам НУОУ
10.03.2017 | 16:48
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Випускники Національного університету оборони України, які за декілька тижнів завершать навчання і отримають призначення у бойові військові частини і підрозділи, мають застосувати всі набуті знання та досвід для вдосконалення підготовки військ та підвищення їх спроможності у виконанні завдань із захисту Батьківщини.

На цьому у четвер, 9 березня, під час зустрічі з випускниками оперативно-тактичного і оперативно-стратегічного рівнів Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського наголосив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.

«Ви вже знаєте місця своєї подальшої служи і невдовзі прибудете у війська.  Пам’ятайте головне – саме на вас покладається відповідальність за вдосконалення всієї системи підготовки військ та підвищення їх бойових спроможностей. В умовах розвитку Збройних Сил, формування нових підрозділів та їх підготовки до участі у бойових діях в АТО набуває особливого значення», - підкреслив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України.

Він надав випускникам докладну інформацію щодо розвитку ситуації з безпеки навколо України та європейської безпеки загалом.

«Події на Світлодарській дузі, поточна ситуація в Авдіївці та зростання напруги на Маріупольському напрямку свідчать, що противник намагається розхитувати ситуацію. Наші підрозділи успішно протистоять противнику, але всі ми, і особливо – органи військового управління, маємо бути готовими до різкого загострення обстановки. У нас накопичено достатньо спроможностей, щоб відвернути агресора від наступальних дій», - сказав Головнокомандувач Збройних Сил України.

Генерал армії України Віктор Муженко наголосив на тому, що в органи військового управління мають приходити офіцери з бойовим досвідом.

«Ми маємо максимально ефективно використовувати набутий бойовий досвід на рівні керівників всіх рівнів, починаючи від командира відділення. На керівні посади в органах військового управління призначаються в першу чергу офіцери з досвідом бойових дій, і таких у нас чимало. Цей досвід допомагає уникати бойових втрат серед особового складу. Людське життя для нас – головна цінність», – додав він.

 

версія для друку