українська російська англійська
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов прийняв Посла Туркменістану в Україні
11.03.2017 | 11:18
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

10 березня відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова з Надзвичайним та Повноважним Послом Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадовим.

У ході зустрічі сторони обговорили сучасний стан та перспективи розвитку українсько-туркменської співпраці в рамках існуючих документів про співробітництво у сферах фізичної культури і спорту, а також питання започаткування договірно-правової бази двостороннього співробітництва у молодіжній сфері.

Під час зустрічі Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов передав Міністру молоді та спорту Ігорю Жданову запрошення від імені Заступника Голови Кабінету Міністрів Туркменістану С. Тойлиєва взяти участь у Міжнародному спортивному конгресі «Азійські ігри 2017» та церемонії відкриття спортивного комплексу «Аваза», побудованого до Азійських ігор, що відбудуться у 2017 році у Туркменістані.

У зустрічі також взяли участь заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан та начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук.

 

версія для друку