українська російська англійська
Євген Нищук зустрівся з Головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком
12.03.2017 | 14:44
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Під час робочої поїздки на Черкащину Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком.

В рамках зустрічі були обговорені перспективні напрямки співпраці з областю, зокрема співпрацю на усіх рівнях в питанні відбудови Черкаського драматичного театру ім. Т. Шевченка, що серйозно постраждав під час пожежі у липні 2015 року. 

Серед інших були підняті питання щодо підтримки запланованих до проведення у Черкаській області мистецьких ініціатив та фестивалів, спрямованих на патріотичне виховання, підвищення статусу культури та мистецтва, просування відомостей про видатних українців та події, що історично пов’язані з цією місцевістю. Зокрема фестивалю “Нескорена Нація” у Грушківці та інших, відродження традицій на базі державного історико-культурного заповідника “Трахтемирів”, а також щодо перспектив проведення Всеукраїнських зборів військових капеланів.

Голова Черкаської ОДА також поінформував щодо підготовки області по вшануванню у 2017 році 100-ї річниці Української революції.  

“Тісна співпраця на державному та обласному рівнях, а надто у контексті децентралізації, дасть можливість досягнути максимальних результатів та засобами культури і мистецтва об’єднати країну”, – додав Євген Нищук.

 

версія для друку