українська російська англійська
Японська бізнес-місія вивчатиме інвестиційні можливості України
13.03.2017 | 12:49
ОФІС ЗАЛУЧЕННЯ ТА ПІДТРИМКИ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ

15-18 березня в Україні на запрошення Офісу залучення та підтримки інвестицій (UkrainrInvest) перебуватиме бізнес-делегація з Японії. До її складу увійдуть представники 21 компанії, зацікавлені в ознайомленні з інвестиційним потенціалом та бізнес-середовищем України. Це перша бізнес-місія такого масштабу за весь час дипломатичних відносин між нашими країнами.

Домовленість про візит японської бізнес-місії до України було укладено у листопаді минулого року під час круглого столу в Токіо, організованого Японською організацією зовнішньої торгівлі «ДЖЕТРО». Там українська сторона представила Офіс з просування експорту України та Офіс залучення і підтримки інвестицій (UkraineInvest) як ключових українських партнерів у рамках концепції «one-stop-shop» для сприяння розвитку ділових контактів та інвестиційного співробітництва між обома країнами.

У складі бізнес-місії Україну відвідають, зокрема, представники IIJ Europe Limited (перший японський інтернет-провайдер, лідер в галузі хмарних технологій), Marubeni Corporation (перша японська компанія, яка почала імпортувати в Японію українське зерно), Sumitomo (одна з найбільших японських корпорацій, до якої входять компанії фінансового сектору, машинобудування, електротехнічної промисловості, чорної і кольорової металургії), Panasonic (загальновідомий виробник аудiо i вiдеоелектронiки, iнформацiйного i комунiкацiйного обладнання, побутової технiки та комплектуючих), а також автомобільного гіганта Mitsubishi.

Під час свого візиту учасники місії зустрінуться у Києві з Першим віце-прем’єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим, Урядовим уповноваженим з питань інвестицій, Першим заступником Міністра фінансів України Оксаною Маркаровою, представниками Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства, командами Офісу залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) та Офісу просування експорту, а також відвідають серійний завод «Антонов».

У Львові на них чекатиме зустріч з представникам місцевої влади, а також презентації індустріального парку CTP Львів та Lviv IT Cluster, відвідини заводу «Електрон», національного університету «Львівська політехніка» та IT-компанії SoftServe.

Окрім того, своїм досвідом роботи в Україні з колегами поділиться компанія Fujikura, яка 8 жовтня 2015-го року підписала Меморандум про співробітництво з Львівською облдержадміністрацією та Львівською облрадою щодо будівництва заводу біля Львова, і від січня 2016 року вже виробляє на ньому продукцію і планує збільшити кількість працівників з 500 до 3 тисяч.

Довідково

Офіс залучення та підтримки інвестицій України (UkraineInvest) створений 19 жовтня 2016 року.  Метою його роботи є збільшення обсягів прямих іноземних інвестицій в Україну за рахунок взаємодії з інвесторами, які прагнуть вийти на український ринок.

Директор UkraineInvest – головний інвестиційний радник Прем’єр-міністра України Данило Білак. Координує роботу Урядовий уповноважений з питань інвестицій Оксана Маркарова.

Фінансує роботу UkraineInvest перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (WNISEF)

Контакти:

Телефонуйте: +38 (098) 567 88 99

Пишіть: howcanwehelp@ukraineinvest.com

У FB: https://www.facebook.com/UkraineInvest/

За додатковою інформацією щодо візиту звертайтеся до комунікаційного менеджера UkraineInvest Ольги Галицької за адресою olga.galytska@ukraineinvest.com або за телефоном 098 178 55 35.

 

 

 

версія для друку