українська російська англійська
У столиці розпочався тренінг для тренерів програми "Молодіжний працівник - 2017"
13.03.2017 | 17:44
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 березня у Києві розпочався тренінг для тренерів програми “Молодіжний працівник - 2017”, що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН України у співпраці з Міністерством молоді та спорту, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Захід відкрив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, який у своєму вітальному слові, зокрема, зазначив, що цього року програма “Молодіжний працівник” вийде на новий рівень саме завдяки професійним тренерам.

Заступник Міністра закликав учасників програми стати саме тими особистостями, які несуть і поширюють актуальну інформацію та нові знання у своїх регіонах, середовищах, місцях роботи чи навчання.

Він також акцентував на викликах, які постають перед молоддю, та необхідністю повідомлення про можливості ставати більш успішними.

Олександр Ярема наголосив на важливості молодіжної роботи на рівні громад, включення молоді у громадські процеси та підготовці людей, відповідальних за роботу з молоддю.

Посадовець запросив присутніх до тісної співпраці із Міністерством молоді та спорту, зауваживши, що учасники Програми можуть розраховувати на фахівців відомства, так само як і фахівці розраховують на них.

У свою чергу директор департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Ірина Бєляєва висловила сподівання, що учасники цього тренінгу будуть справжньою підтримкою у молодіжній роботі.

Тренінг триватиме п'ять днів. Його учасниками стали активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю, державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні з Київської, Сумської, Черкаської, Чернігівської та Кіровоградської областей.

Наступні тренінги проходитимуть у містах Львів, Дніпро, Вінниця та Одеса.

Метою тренінгів для тренерів є формування методологічних та практичних знань щодо організації та проведення тренінгів з підготовки молодіжних працівників.

Основні завдання:

- знайомство з техніками та інноваційними інструментами тренерської роботи як форми неформальної освіти;

- підвищення рівня професіоналізму представників громадських об’єднань та держслужбовців, які працюють з молоддю.

 

версія для друку