українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Якісну підготовку до Євробачення підтвердили глави делегацій країн-учасниць
14.03.2017 | 15:42
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У питанні підготовки до Міжнародного пісенного конкурсу Україна виконує все вчасно і якісно. Про це на брифінгу після зустрічі голів делегацій 40 країн, що завітали до Києва, зазначив Віце-прем'єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

«Нам приємно, що більшість оцінок, що з’ясувалися в ході обговорення питань організації ПКЄ-2017 є схвальними. У свою чергу, я можу запевнити, що Уряд виконує всі взяті на себе зобов’язання, щоб провести конкурс на належному рівні», - заявив Віце-прем'єр-міністр.

«Ми показали гостям, що наші локації готові до Євробачення-2017, а Україна – безпечна країна для іноземних туристів», - додав В’ячеслав Кириленко.

З 12 до 14 березня у Києві тривала щорічна зустріч голів делегацій країн-учасниць Євробачення. Під час триденного візиту до української столиці представники країн-учасниць відвідали головну арену травневих шоу – Міжнародний виставковий центр, познайомилися з командою організаторів, а також провели робочу зустріч щодо основних аспектів підготовки Євробачення-2017.

Під час робочих зустрічей у Києві організатори цьогорічного Євробачення розповіли про дизайн сцени, її технічні характеристики, можливі спецефекти та графіку тощо. Також гостей ознайомили з організацією роботи основної команди під час тижнів Євробачення-2017 і з планом спеціальних подій в рамках пісенного конкурсу. Окрема доповідь організаторів була присвячена питанню безпеки.

Зустріч голів делегацій країн-учасниць Євробачення традиційно проходить у березні та дозволяє командам краще підготуватися до участі в конкурсі. Голова делегації – це керівник всієї команди, яка представляє країну. До складу делегації входить виконавець, бек-вокалісти, автори пісні, танцівники чи інші артисти, задіяні у виступі, голова преси та інші. Саме голова делегації координує всю команду та є контактною особою для Європейської мовної спілки й організаторів конкурсу.

Наприкінці засідання голів делегацій країн-учасниць цьогорічного Євробачення було визначено, під яким порядковим номером у фіналі конкурсу виступатиме представник країни-господарки. За результатами короткого жеребкування Україна отримала 22-й номер. Головою української делегації цього року є Олександр Косяченко.

Нагадаємо, що півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал Євробачення-2017 – 13 травня.

 

версія для друку