українська російська англійська
Українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності народові України, – Степан Полторак
14.03.2017 | 18:08
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 березня, Україна вперше відзначає День українського добровольця. З цієї нагоди у Міністерстві оборони України відбулися урочисті заходи за участю Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, військовослужбовців – учасників АТО, волонтерів та добровольців.

«Українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності українському народові. Саме вони прийняли на себе перший удар російського агресора, захищаючи свою Батьківщину», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони наголосив, що саме українські добровольці-патріоти першими відчули відповідальність і стали на захист держави, у складний час мужньо чинили опір ворогу навіть без сучасного озброєння та екіпірування, належних побутових умов.

«Завдяки вашій рішучості, мужності та стійкості Збройні Сили України мали час, щоб оговтатися після років руїни та оперативно наростити бойові спроможності. Ми вдвічі збільшили чисельність армії, сьогодні у нас понад сто тисяч громадян, які мають бойовий досвід, знаходяться в оперативному резерві Збройних Сил України першої черги», – повідомив генерал армії України Степан Полторак.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять патріотів-добровольців, які поклали життя за мирне українське майбутнє.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові та з нагоди Дня українського добровольця Міністр оборони України вручив групі діючих військовослужбовців та запасу відомчі відзнаки «За військову доблесть», «Знак пошани», «За зразкову службу», «За сприяння Збройним Силам України», а також присвоїв дострокові військові звання.

Учасників заходу привітав творчий колектив Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

 

версія для друку