українська російська англійська
На Кіровоградщині з початку року до бюджетів усіх рівнів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки надійшло понад 2,3 млн гривень
15.03.2017 | 16:43
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування в Кіровоградській області у 2017 році продано 6 земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 0,298 га на суму 442,109 тис. гривень.

Окрім цього, на Кіровоградщині проведено 5 земельних торгів у формі аукціону, на яких органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування продано право оренди 4 земельних ділянок загальною площею 72,9 гектара, загальна ціна продажу їх річної орендної плати  складає майже 70 тис. гривень, та 1 земельну ділянку комунальної власності площею 4,0 га, ціна продажу – 1,6 млн гривень.

Державними органами приватизації Кіровоградської області продано одну земельну ділянку, на якій розташовано об'єкти державної власності площею 0,2874 гектара. Ціна продажу складає майже 82,2 тис. гривень.

Фактично з початку 2017 року до місцевих бюджетів Кіровоградщини від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки надійшли кошти в сумі понад 2,3 млн гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку