українська російська англійська
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за два місяці 2017 року забезпечило відшкодування втрат на 3 млн грн
16.03.2017 | 09:23
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січнялютого 2017 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 3 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли п'ять управлінських рішень.

До правоохоронних органів передано матеріали шести контрольних заходів, за якими розпочато одне досудове розслідування та вручено три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 24 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, одну – до дисциплінарної.

 Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 116 млн грн.

версія для друку